in

BOSSBOSS Më pëlqenMë pëlqen

Ansu Fati gjen golin e parë me fanellën e Barcelonës, feston me lot në sy

16-vjeçari Ansu Fati gjen golin e parë me fanellën e Barcelonës, feston me lot në sy
Loading...

Sulmuesi i talentuar 16-vjeçar, Ansu Fati ka gjetur golin e parë me fanellën e Barcelonës në ndeshje ndaj Osasunas.

Barcelona ka arritur ta barazojë rezultat në 1-1 në ndeshjen ndaj Osasunas e vlefshme për javën e tretë në La Liga.

Goli i barazimit erdhi në minutën e 51-të të ndeshjes.

Ky gol u shënua nga talenti i madh 16-vjeçar, Ansu Fati, i cili shënoi me kokë.

Ansu Fati hyri në lojë vetëm në minutën e 46-të në vend të Nelson Semedos.

Festa e 16-vjeçarit ishte e veçantë, pasi filloi të qaj duke mos iu besuar se shënoi. 


Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
“Asgjë nuk pritet të hënën” – PSG dyshon se mund të bien dakord me Barcelonën për Neymarin

“Asgjë nuk pritet të hënën” – PSG dyshon se mund të bien dakord me Barcelonën për Neymarin

Përfundon ndeshja dramatike, Osasuna dhe Barcelona ndajnë pikët

Përfundon ndeshja dramatike, Osasuna dhe Barcelona ndajnë pikët