in

Barcelona – Eibar, formacionet zyrtare: Setien starton me dy sulmues

Barcelona – Eibar, formacionet zyrtare: Setien starton me dy sulmues
Loading...

Barcelona do të luajë në shtëpi ndaj Eibarit në ndeshjen e javës së 25-të në La Liga.

Katalunasit janë në vendin e dytë me 52 pikë dhe kërkojnë fitore për të mbetur n hap me liderin, Real Madridin.

Barca nga minuta e parë luan me Lionel Messin dhe Antoine Griezmannin në sulm.

Kësaj radhe Quique Setien do të luajë me katër mesfushorë.

Më poshtë i gjeni formacionet zyrtare.

Barcelona: Marc-Andre ter Stegen; Nelson Semedo, Gerard Pique, Clement Lenglet, Junior Firpo; Sergio Busquets, Ivan Rakitic, Arthur Melo, Arturo Vidal; Lionel Messi, Antoine Griezmann.

Eibar: Marko Dmitrovic; Alvaro Tejero, Esteban Burgos, Anaitz Arbilla, Jose Angel; Gonzalo Escalante, Pape Diop, Edu Exposito; Fabian Orellana, Sergi Enrich, Takashi Inui.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Valverde favorizon Real Madridin para Barcelonës në garën për titull në La Liga

Valverde favorizon Real Madridin para Barcelonës në garën për titull në La Liga

Lojtarët e Barcelonës do ti nënshtrohen testit për coronavirus në aeroportin e Napolit

Lojtarët e Barcelonës do ti nënshtrohen testit për coronavirus në aeroportin e Napolit