in

Barcelona me disa mungesa ndaj Mallorcas – formacionet zyrtare

barca mallorca
Loading...

Barcelona do të përballet me Mallorcan në kuadër të javës s 16-të në La Liga.

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin që fillon në ora 21:00 në Camp Nou.

Katalunasit për këtë takim nuk do të mund të llogarisin në Jordi Alban, Ousmane Dembelen dhe Nelson Semedon, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Mallroca do të jetë vetëm pa mbrojtësin Lumor Agbenyenu, shkaku i kartonit të kuq.

Formacioni startues i Barcelonës: Ter Stegen, Pique, Rakitic, Sergio, Suarez, Messi, Lenglet, Griezmann, Roberto, De Jong, Junior.

Formacioni i Mallorca në fotografinë vijuese:

Barcelona me disa mungesa ndaj Mallorcas – formacionet zyrtare


Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
messi vs ronaldo

Lionel Messi vs Cristiano Ronaldo: Golat, trofetë dhe statistikat

Barcelona 5-2 Mallorca, hat-trick-u i Messit dhe notat e lojtarëve

Barcelona 5-2 Mallorca, hat-trick-u i Messit dhe notat e lojtarëve