in

Barcelona me disa mungesa në derbin ndaj Valencias – formacionet zyrtare

Barcelona me disa mungesa në derbin ndaj Valencias – formacionet zyrtare
Loading...

Valencia dhe Barcelona i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 21-të në La Liga.

Ndeshja që fillon në ora 16:00 do të zhvillohet në stadiumin ‘Estadio de Mestalla’ e që Blaugranasit i pret një sfidë e vështirë.

Valencia në këtë takim do të jetë pa lojtarët si Dani Parejo që është i suspenduar me karton të kuq dhe Cristiano Piccini që është i lënduar.

Në anën tjetër, Barcelona do të jetë pa, Ousmane Dembelen, Luis Suarezin dhe Neton, që janë po ashtu të lënduar.

Formacioni startues i Valencias: Domenech, Gabriel, Kondogbia, Soler, Gameiro, Gaya, Coquelin, Wass, Ferran, Gomez, Garay.

Formacioni startues i Barcelonës: Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Alba, Busquets, De Jong, Arthur, Fati, Griezmann, Messi.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Aubameyang i thotë po kalimit te Barcelona, tani duhet t’ia kumtojë vendimin e tij Arsenalit

Aubameyang i thotë po kalimit te Barcelona, tani duhet t’ia kumtojë vendimin e tij Arsenalit

Valencia i jep leksion Barcelonën, triumfon në derbin e javës në La Liga

Valencia i jep leksion Barcelonës, triumfon në derbin e javës në La Liga