in

Barcelona udhëheq garën për transferimin e Emre Can

Barcelona udhëheq garën për transferimin e Emre Can
SINGAPORE, SINGAPORE - JULY 21: Emre Can of Juventus in action during the International Champions Cup match between Juventus and Tottenham Hotspur at the Singapore National Stadium on July 21, 2019 in Singapore. (Photo by Thananuwat Srirasant/Getty Images)
Loading...

Barcelona thuhet se po e udhëheq garën për transferimin e Emre Can, derisa negociatat me Juventusi po vazhdojnë ende.

Sidoqoftë, Paris Saint-Germian, Bayern Munich dhe Monaco, janë po ashtu në garë për transferimin e mesfushorit gjerman.

Sipas Calciomercatos, Maurizio Sarri është takuar me Emre Canin për t’i treguar se nuk bën pjesë në planet e tij në këtë sezon.

Gjermani ishte po ashtu edhe një zëvendësim i papërdorur në fitoren 1-0 ndaj Parmës, e që ka shtuar zërat për një largim të mundshëm nga Allianz Stadium.

Katalunasit mund të bëjnë një marrëveshje me Zonjën e Vjetër që ta ofrojnë Ivan Rakiticin që kërkohet nga torinezët dhe ta marrin në këmbim Emre Canin.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Babai i Ansu Fatit të Barcelonës: Real Madridi ofroi më shumë para

Babai i Ansu Fatit të Barcelonës: Real Madridi ofroi më shumë para

Operacioni Neymar: Barcelona përgatitet të bëjë ofertën përfundimtare për brazilianin

Operacioni Neymar: Barcelona përgatitet të bëjë ofertën përfundimtare për brazilianin