Caktohet orari për El Clasico, vendoset në një orar të pazakontë!
in

Më pëlqenMë pëlqen Për të qarëPër të qarë Nuk po kuptoj!Nuk po kuptoj!

Caktohet orari për El Clasico, vendoset në një orar të pazakontë!

Loading...

El Clasico i parë i këtij sezoni tashmë ka një datë dhe një orë dhe është zyrtare.

Sfida mes dy gjigantëve të futbollit Barcelonës dhe Real Madridit në program në javën e 10-të të La Ligas, do të luhet të shtunën e 26 tetorit në një orar të pazakontë.

Liga spanjolle e futbollit ka vendosur që El Clasico i parë i këtij viti të luhet në orën 13:00.

Barcelona do të vijë me një ditë më pak përgatitje në këtë superduel pasi të mërkurën e 23 tetorit luan në Ligës e Kampionëve në Pragë ndaj Slavias.

Ndërkohë Reali luan të martën në Stamboll ndaj Galatasarayt.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Presidenti i La Ligas, Tebas: Messi është lojtari më i mirë në histori

Presidenti i La Ligas, Tebas: Messi është lojtari më i mirë në histori

Deklarata e Barcelonës për lëndimin e Lionel Messit

Deklarata e Barcelonës për lëndimin e Lionel Messit