in

Coutinho: Më duhet të kthehem te Barcelona, pastaj të vendosi për të ardhmen

Loading...

Njëri nga problemet e shumta të Ronald Koemanit te Barcelona do të jetë të zgjidh të ardhmen e Philippe Coutinho.

Mesfushori brazilian e kaloi sezonin si i huazuar te Bayern Munich, aty ku arriti të fitonte tripletën.

Coutinho fitoi Bundesligën, DFB Pokalin dhe në mbrëmjen e të dielës së kaluar Ligën e Kampionëve.

Braziliani ka thënë se ai tani duhet të kthehet te Barcelona për të vendosur rreth të ardhmes së tij.

Coutinho: Më duhet të kthehem te Barcelona, pastaj të vendosi për të ardhmen
Alvaro Odriozola (Foto: Lluis Gene/Pool via Getty Images/Guliver)

“Natyrisht se duhet të kthehem te Barcelona dhe do të shohim çfarë do të ndodhë”, ka sqaruar Coutinho.

“Ajo çfarë dua të them është se dua të kem një vit të suksesshëm dhe të shohim rreth të ardhmes”.

“Kishim një sezon të shkëlqyer dhe e merituam të festonim në fund. E kam të vështirë të përshkruajë, por jam shumë i lumtur dhe dua të shijoj këtë triumf”, ka shtuar më tej ai.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Manchester United pajtohet të paguajë klauzolën e Ansu Fatit – 170 milionë euro

Manchester United pajtohet të paguajë klauzolën e Ansu Fati – 170 milionë euro

Publikohet faksi që besohet se Lionel Messi ia dërgoi Barcelonës ku kërkon largimin e tij

Publikohet faksi që besohet se Lionel Messi ia dërgoi Barcelonës ku kërkon largimin e tij