in

Dembele i gatshëm për Ligën e Kampionëve

Dembele i gatshëm për Ligën e Kampionëve
Dembele i gatshëm për Ligën e Kampionëve
Loading...

Dembele e ka kompletuar stërvitjen e parë te Barcelona dhe do të jetë i gatshëm për Ligën e Kampionëve.

Sipas asaj që raporton Marca, sulmuesi francez është stërvitur me bashkëlojtarët e tij te skuadra katalunase dhe dukej në formë.

Dembele nuk është paraqitur për Barcelonën që nga muajin shkurt, pas lëndimit që kishte pësuar në gju.

Që kur u transferua në vitin 2017 nga Borussia Dortmundi, francezi ka vuajtur nga lëndimet e njëpasnjëshme.

Fillimisht Dembele u lënduar në muajin nëntor të vitit të kaluara, e me t’u rikthyer në muajin shkurt në stërvitje, u lëndua sërish.

Sulmuesi do të mund të luajë ndaj Napolit në 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve që rikthehet në muajin gusht.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
real camp

Real Madrid fiton nën regjinë e Karim Benzemas dhe shpallet kampion i Spanjës

Barcelona-Napoli do të gjykohet nga gjyqtari turk Cuneyt Cakir

Barcelona-Napoli do të gjykohet nga gjyqtari turk Cuneyt Cakir