in

E FUNDIT: Blerja misterioze e Barcelonës, katalanasit i çudisin të gjithë!

Loading...

Barcelona është gati të finalizojë blerjen e parë të merkatos, teksa bëhet fjalë për Matheus Fernandes. Braziliani, i cili së fundmi ishte aktivizuar me Palmeiras pritet që të zyrtarizohet në orët në vazhdim si blerja e parë e katalanasve.

Në xhepat e Palmeiras do të shkojnë 11 milionë euro. Një blerje që ka çuditur jo pak, pasi mesfushori sezonin që lamë pas, luajti në vetëm 6 ndeshje si titullar me ekipin e tij.

Një investim mjaft misterioz, me Matheus Fernandes që u ble nga Palmeiras një vit më parë vetëm 3.5 milionë euro dhe brenda një viti, ku ka luajtur në total vetëm 552 minuta vlera e tij shkon 11 milionë euro. Vërtet e çuditshme…

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
hqdefault

Formacioni i Setien me tre mbrojtës që do të revolucionarizonte Barçën

griezmann

VIDEO: Griezmann lë gojëhapur Setien, francezi poshtëron portierin me një lëvizje klasi!