Formacionet zyrtare, Alaves – Barcelona: Koeman me katër sulmues
in

Formacionet zyrtare, Alaves – Barcelona: Koeman me katër sulmues

Loading...

Barcelona do të kërkojë këndelljen në kampionat në përballje me Alaves si mysafir.

Katalunasit e nisën mirë me dy fitore këtë edicion, por në tri ndeshjet e fundit nuk dinë për fitore në kampionat.

Barcelona pas pesë ndeshjes ka tubuar shtatë pikë, aq sa kanë edhe kundërshtari.

Trajneri Ronaldo Koeman për këtë ndeshje ka zgjedhur të startojë me katet sulmues.

Ousmane Dembele, Antoine Griezmann dhe Ansu Fati do të jenë në përkrahje të Lionel Messit.

Në anën tjetët Alaves do të kërkojë të bëjë diçka më shumë me ….

Alaves: pas pak…

Barcelona: Neto; Sergi Roberto, Piqué, Lenglet, Jordi Alba; De Jong, Busquets; Dembélé, Griezmann, Ansu Fati; Messi.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Tetë kandidatët për president të Barcelonës pas largimit të Bartomeut

Tetë kandidatët për president të Barcelonës pas largimit të Bartomeut

Guardiola përjashton mundësinë e kthimit: “Koha ime si trajner i Barcelonës ka mbaruar”

Guardiola përjashton mundësinë e kthimit: “Koha ime si trajner i Barcelonës ka mbaruar”