in

Formacionet zyrtare, Barcelona – Osasuna: Katalunasit për fitore dhe me sy kah Real Madridi

Formacionet zyrtare, Barcelona – Osasuna: Katalunasit për fitore dhe me sy kah Real Madridi
Loading...

Barcelona do të luajë në shtëpi ndaj Osasaunas, ndeshje e vlefshme për javën e 37-të të La Ligas.

Katalunasit duhet ta fitojnë këtë ndeshje, por për të mbetur në garë për titull, shpresojnë në gabimin e Real Madridit.

Kjo pasi Barcelona ka 79 pikë, katër më pak se Real Madridi.

Trajneri Quique Setien për këtë ndeshja ka zgjedhur në sulm emra si Lionel Messi, ndërsa pas tij do të jenë Braithwaite e Ansu Fati.

Në anën tjetër Osasuna do të luajë me Adrian Lopez dhe Jose Arnaiz.

Ndeshja zhvillohet në Camp Nou dhe fillon në ora 21:00.


Barcelona: Ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Junior; Rakitic, Riqui, Sergi Roberto; Messi, Braithwaite e Ansu Fati.

Osasuna:

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Barcelona e vendosur të dërgojë Umtitin në huazim

Barcelona e vendosur të dërgojë Umtitin në huazim

real camp

Real Madrid fiton nën regjinë e Karim Benzemas dhe shpallet kampion i Spanjës