in

Futbollisti i Barcelonës ishte hutuar duke luajtur video lojra saqë ishte grabitur dhe ai nuk e vuri re!

Futbollisti i Barcelonës ishte hutuar duke luajtur video lojra saqë ishte grabitur dhe ai nuk e vuri re!
Loading...

Samuel Umiti u grabit nga hajdutët në shtatorin e vitit të kaluar. Njerëz të panjohur hynë në shtëpinë e tij dhe i morën 100,000 euro.

Mediat spanjolle raportojnë se raporti i policisë përmbante disa detaje vërtet të çuditshme. Askush nuk mund të besonte se Umtiti ishte në shtëpi gjatë vjedhjes.

Fqinjët raportuan se kishin parë diçka të çuditshme dhe panë që dera e përparme ishte e hapur dhe thirrën policinë.

Umtiti ishte në shtrat dhe luante video lojëra, kështu që ai nuk i kushtoi vëmendje. Ai u befasua kur pa policinë në shtëpinë e tij. Ai më vonë u tha se ishte grabitur ndërsa ishte në shtëpinë e tij, gjë që është vërtet e jashtëzakonshme.

Gjithashtu, derisa autoritetet kishin filluar punën për gjetjen e provave nga grabitësit, Umtiti ishte shtrirë në shtrat dhe e kishte zënë gjumi. Pasi që kishin përfunduar punën, policia e kishin lënë të qetë Umtitin i cili po flente duke mos e shqetsuar më tej. Umtiti pra 🙂

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Suarez po ec normalisht, mund të kthehet para kohe

Suarez po ec normalisht, mund të kthehet para kohe

Bartomeu është gati të sakrifikojë shumë për të nënshkruar me Neymarin

Bartomeu është gati të sakrifikojë shumë për të nënshkruar me Neymarin