in

Kobe Bryant humb jetën në një aksident me helikopter

Kobe Bryant humb jetën në një aksident me helikopter
Loading...

Kobe Bryant e ka humbur jetën në një aksident me helikopter mëngjesin e të dielës – bën të ditur TMZ Sports. Ai ishte 41 vjeçar.

Ish-basketbollisti ishte duke udhëtuar me së paku tre njerëz të tjerë me helikopterin e tij privat, i cili është rrëzuar.

Shërbimet emergjente kanë reaguar shpejt pas shpërthimit të zjarrit, mirëpo askush nga bordi nuk ka mbijetuar. Pesë njerëz janë konfirmuar të vdekur (duke përfshirë edhe pilotin).

Bashkëshortja e tij, Vanessa Bryant, thuhet se nuk ka qenë në helikopter, ndërsa shkaku i rrëzimit të helikopterit është duke u hetuar.

Kobe e kishte shfrytëzuar helikopterin me vite të tëra për udhëtimet e tij që nga koha kur ishte pjesë e LA Lakers.

Ai ka lënë pas vetes bashkëshorten Vanessa dhe katër vajzat e tij, Gianna, Natalia, Bianca dhe të porsalindurën Capri.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Setien me autokritikë pas humbjes: Valencia na dominoi, askujt nuk i pëlqen realiteti

Setien me autokritikë pas humbjes: Valencia na dominoi, askujt nuk i pëlqen realiteti

Fansat vërshojnë profilin e përdoruesit, i cili e parashikoi vdekjen e Bryant me helikopter në vitin 2012

Fansat vërshojnë profilin e përdoruesit, i cili e parashikoi vdekjen e Bryant me helikopter në vitin 2012