in

HAHAHAHAHAHA

Kuiz: A mund të vendosni në renditje golashënuesit kryesorë në historinë e Barçës?

Kuiz: A mund të vendosni në renditje golashënuesit kryesorë të Barçës në të gjithë kohën?
Loading...

Tani që Luis Suárez është zhvendosur në vendin e katërt, ne kemi një sfidë të re për ju. Luaj me ne dhe vendosi në renditje 10 golashënuesit kryesorë të Barçës.

Ne ju japim tre të dhëna: # 1, Messi; # 4, Suárez; dhe # 10, Mariano Martín

Rradhitni golëshënuesit tjerë (duke i tërhequr në fushat e zbrazëta) dhe për të shikuar rezultatin shtypni në Solution./barcelona.al/

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Luis Suárez barazon Samitier-in në listën e të gjitha kohërave

Luis Suárez barazon Samitier-in në listën e të gjitha kohërave

topi arte 2019 1

Pesë lojtarë të Barcelonës të nominuar për Topin e Artë 2019