in

Kur Messi fliste me fjalë të mëdha për Arthur Melo para se ky të transferohej te Juventusi

Kur Messi fliste me fjalë të mëdha për Arthur Melon para se ky të transferohej te Juventusi
Loading...

Barcelona ka rënë dakord me Juventusin për Arthur Melon, ndërsa kataluanasti kanë humbur një lojtar që Lionel Messi e kishte krahasuar me Xavin.

Mediave sociale kanë publikuar një video, të një interviste me Messin ku ai bëri një deklaratë të tillë dhe është kthyer si lajm gjatë ditëve të fundit.

Kur Messi fliste me fjalë të mëdha për Arthur Melon para se ky të transferohej te Juventusi

“Ai është shumë i ngjashëm me Xavin, pasi i pëlqen të ketë topin, të luajë shkurtër dhe të mos e humbasë”.

“Ai është shumë solid dhe më befasoi”.

“Arthur ka stilin që kemi këtu te Barcelona, ai e kuptoi shpejt stërvitjen dhe tifozët e Barcelonës që pëlqejnë lojtarët që janë të mirë me topin në këmbët e tyre pasi jemi mësuar të kemi në zotërim”, kishte thënë Messi.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Shkëmbimi Arthur vs Pjanic: detajet nga marrëveshja

Shkëmbimi Arthur vs Pjanic: detajet nga marrëveshja

Quique Setien ka shkaktuar edhe më shumë kaos te Barcelona – katalunasit po shkojnë drejtë dështimit

Setien ka shkaktuar edhe më shumë kaos te Barcelona – katalunasit drejtë dështimit