in

LIVE: Barcelona vs Chelsea

chelsea Barca
Loading...
Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Real Madridi ofron Bale dhe 90 milionë euro për Neymarin

Real Madridi ofron Bale dhe 90 milionë euro për Neymarin

Alaba për interesimin e Barcelonës: Është një nder për mua

Alaba për interesimin e Barcelonës: Është një nder për mua