in

Live: Barcelona vs. Villarreal

Live: Barcelona vs. Villarreal
Loading...

Më poshtë ju sjellim linqet ku mund ta shikoni ndeshjen ndërmjet Barcelonës vs. Villarreal

Linku 1: http://stream.livesport.ws/stream/176618/?_ga=2.187361448.1689990104.1569351748-1500075066.1569351748

Linku 2: http://stream.livesport.ws/stream/176619/?_ga=2.187361448.1689990104.1569351748-1500075066.1569351748

Linku 3: http://stream.livesport.ws/stream/176623/?_ga=2.187361448.1689990104.1569351748-1500075066.1569351748

Linku 4: http://stream.livesport.ws/stream/176627/?_ga=2.187361448.1689990104.1569351748-1500075066.1569351748

Linku 5: http://stream.livesport.ws/stream/176624/?_ga=2.187361448.1689990104.1569351748-1500075066.1569351748

Linku 6: http://stream.livesport.ws/stream/176625/?_ga=2.187361448.1689990104.1569351748-1500075066.1569351748

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Formacionet zyrtare: Përballje interesante ndërmjet Villarrealit dhe Barcelonës

Formacionet zyrtare: Përballje interesante ndërmjet Villarrealit dhe Barcelonës

Lëndohet sërish Lionel Messi, lëshon fushën pas 45 minutave

Lëndohet sërish Lionel Messi, lëshon fushën pas 45 minutave