in

BOSSBOSS Më pëlqenMë pëlqen

LIVE: Shorti i Ligës së Kampionëve

Loading...

Sot kthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, ku hedhet edhe shorti dhe mësohet tetë grupet.

Pas përfundimit të ndeshjeve play-off, tanimë janë zyrtarizuar 32 klubet që do të jenë pjesëmarrëse në Ligën e Kampionëve të sezonin 2019-20.

Fillon shorti 

Prezantohet ekipet pjesëmarrëse dhe lojtarët e njohur që janë të ftuar.

Fillmisht do të dhurohen çmimet personale për karrierë, pastaj lojtari, lojtarja, portieri, mbrojtës, mesfushori dhe sulmuesi më i mirë.

Pas këtyre do të hidhet shorti i fazës së grupeve në Ligëne e Kampionëve.

Në vazhdim ju sjellim ngjarjen kryesore nga shorti i Ligës së Kampionëve:

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
neymar happy

Sky Italia: Barcelona dhe PSG arrijnë marrëveshje për Neymarin!

Alisson Becker portieri i vitit në Ligën e Kampionëve

Alisson Becker portieri i vitit në Ligën e Kampionëve