in

Messi prezanton fanellat e treta të Barcelonës, por tifozëve nuk iu pëlqen ngjyra e tyre

Messi prezanton fanellat e treta të Barcelonës, por tifozëve nuk iu pëlqen ngjyra e tyre
Loading...

Barcelona ka prezantuar fanellat e treta për edicionin e ri 2020/2021.

Katalunasit kanë si sponsor kompaninë gjigante të veshmbathjeve Nike e cila ka bërë një dizajn unik për fanellën e tretë.

Kapiteni Lionel Messi së bashku me Frenkie De Jong dhe Ansu Fati kanë prezantuar fanellën e tretë.

Ajo është ngjyrë rozë ku ka edhe të gjelbër, por kjo nuk i ka pëlqyer tifozëve.

Shumica nga komentuesit në këtë postim në rrjetet sociale kanë kritikuar fanellat e treta të klubit.

Kjo është hera e dytë në histori të klubit që ka një fanellë kryesisht ngjyrë rozë.

Hera e parë ishte në edicionin 2017/18 kur Barcelona edhe në atë vit e kishte ngjyrë rozë fanellën e tretë.

Gjithsesi mbetet të shihet në fushë fanella e tretë, por tifozët nga prezantimi i tyre kanë mbetur të pakënaqur.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Messi ka vendosur, sot pritet ta konfirmojë vendimin befasues për të ardhmen

Lionel Messi ka vendosur, sot pritet ta konfirmojë vendimin befasues për të ardhmen

Juve dhe Barca janë pajtuar për çmimin e Luis Suarez

Juve dhe Barca janë pajtuar për çmimin e Luis Suarez