in

Milani dhe Barcelona arrijnë marrëveshje për Todibon

Milani dhe Barcelona arrijnë marrëveshje për Todibon?
Loading...

Milani thuhet se ka arritur marrëveshje me Barcelonën për huazimin e Jean-Clair Todibon.

La Gazzetta dello Sport raporton se 20-vjeçari pritet të kalojë në San Siro qysh në fund të kësaj jave.

Rossonerët do të kenë opsionin për ta blerë Todibon për shumën e 20 milionë eurove në verën e vitit 2020.

Mbrojtësi francez nuk po ka minutazhë të mjaftueshme në Camp Nou, andaj edhe do të largohet si i huazuar.

Katalunasit e transferuar Todibon për një milion euro nga Tolouse, por tani thuhet se janë të gatshëm ta shesin.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Ter Stegen afër rinovimit të kontratës me Barcelonën

Ter Stegen afër rinovimit të kontratës me Barcelonën

Barcelona e fillon këtë vit me barazim ndaj Espanyolit

Barcelona e fillon këtë vit me barazim ndaj Espanyolit