in

HAHAHAHAHAHA BOSSBOSS Nuk po kuptoj!Nuk po kuptoj!

Neymar thyen heshtjen me një mesazh enigmatik

Neymar thyen heshtjen me një mesazh enigmatik
Loading...

Deri më tani, Neymar nuk ka folur ndonjëherë publikisht, rreth dëshirës së tij për t’u larguar nga PSG.

Sidoqoftë, edhe brenda klubit e pranojnë që braziliani nuk po mendon të qëndrojë më aty.

Por, ditën e sotme, për herë të parë, vetë sulmuesi ka lënë një mesazh enigmatik.

Aty nuk shpreh dëshirën për t’u larguar, por interpretimet mund të jenë nga më të ndryshmet.

27-vjeçari ka postuar në “Instagram”, një foto të Bob Marleyt, ku shkruan një shprehje të thënë prej tij: “Problemi është se, kur ti je i sinqertë, ata të urrejnë, dhe kur gënjen, ata të duan”.

neymar mesazh

Kjo shprehje e Neymarit, ndoshta mund të lidhet me fyerjet që ka marrë nga tifozët e PSG-së apo qoftë edhe të Barcelonës. 


Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Neymar mund të huazohet te Barcelona

Neymar mund të huazohet te Barcelona

Super-kompjuteri i jep fund debatit se kush është më i mirë, Messi apo Ronaldo

Super-kompjuteri i jep fund debatit se kush është më i mirë, Messi apo Ronaldo