in

Notat e lojtarëve, Barcelona 2-1 Villarreal: Arthur lojtar i ndeshjes

arthur
BARCELONA, SPAIN - SEPTEMBER 24: Arthur Melo of FC Barcelona plays the ball during the Liga match between FC Barcelona and Villarreal CF at Camp Nou on September 24, 2019 in Barcelona, Spain. (Photo by Alex Caparros/Getty Images)
Loading...

Barcelona ka shënuar fitore ndaj Villarrealit me rezultat 2-1 në një ndeshje mjaftë interesante.

Antoine Griezmann  dhe Arthur shënuan për Barcelonën, ndërsa Santi Cazorla shënoi për Villarrealin.

Lojtari më i mirë i ndeshjes ishte Arthur me notën 8.1. Ai shënoi gol shumë të bukur.

Pas tij vjen Cazorla me 8.0, pas një paraqitje mbresëlënëse.

Te Barcelona nota të larta morën edhe Griezmann (7.6) dhe Lenglet (7.0).

Notat e lojtarëve të Barcelonës

barca villarreal notat

Notat e lojtarëve të Villarrealit

notat villareal
Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Lëndohet sërish Lionel Messi, lëshon fushën pas 45 minutave

Lëndohet sërish Lionel Messi, lëshon fushën pas 45 minutave

Messi me lëvdata, por edhe me këshilla për Ansu Fati

Messi me lëvdata, por edhe me këshilla për Ansu Fati