Pamjet që shfaqin Messin duke injoruar haptas instruksionet e asistentit të Setien

Pamjet që shfaqin Messin duke injoruar haptas instruksionet e asistentit të Setien
Loading...

Lionel Messi, është parë duke i injoruar haptas instruksionet e asistent-trajnerit Eder Sarabia. Të shtunën mbrëma, Barcelona lëshoi sërish pikë duke ia lejuar Real Madridit që të avancojë me dy pikë më shumë në krye të tabelës.

Mirëpo, kriza te Blaugranët duke të jetë më e thellë, pasi që ekziston një ndarje ndërmjet lojtarëve dhe stafit trajnues.

Është raportuar se ka pasur zënkë në zhveshtore ndërmjet trajnerit Quique Setien dhe disa futbollistëve, ndërsa një video e shpërndarë në internet tregon një tjetër moment të tensioneve.

Superylli i skuadrës, Lionel Messi, është parë duke i injoruar haptas instruksionet e asistent-trajnerit Eder Sarabia. Derisa asistenti tentonte ta këshillojë lojtarin kryesor, numri 10 është xhiruar duke i injoruar fjalët e tij.

Barcelona luajti baras (2-2) në udhëtim te Celta Vigo, ndërsa Real Madridi fitoi si mysafir i Espanyolit (1-0) dhe u pozicionua në krye të tabelës.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Caktohet gjyqtari i derbit në La Liga: Barcelona – Atletico Madrid, vlerësohet shumë nga UEFA

Caktohet gjyqtari i derbit në La Liga: Barcelona – Atletico Madrid

Barcelona ngecë në garë për titull

Barcelona ngecë në garë për titull