Përveç shortit të Ligës së Kampionëve, UEFA do të ndajë edhe çmimet e më të mirëve të vitit

Përveç shortit të Ligës së Kampionëve, UEFA do të ndajë edhe çmimet e më të mirëve të vitit
Loading...

Sot (e enjte) do të ndahen çmimet e lojtarit, lojtares, portierit, mbrojtësit, mesfushorit dhe sulmuesit më të mirë të vitit nga UEFA.

Monaco do të jetë nikoqir i shortit për Ligës së Kampionëve me fillim nga ora 18:00.

Përveç kësaj, UEFA do të ndajë edhe çmimet e më të mirëve të vitit.

Çmimi kryesor është ‘Lojtari i Vitit’, ku në listë janë Lionel Messi, Virgil Van Dijk dhe Cristiano Ronaldo.

UEFA gjithashtu do ta zgjedh ‘Lojtaren e Vitit’, portierin, mbrojtësin, mesfushorin dhe sulmuesin më të mirë të 2018/19 në Ligën e Kampionëve. 


Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
5 gjëra që duhet ti dini për Barçën në lidhje me Champions League

5 gjëra që duhet ti dini për Barçën në lidhje me Champions League

neymar happy

Sky Italia: Barcelona dhe PSG arrijnë marrëveshje për Neymarin!