Ekipa
in

I InatosurI Inatosur HAHAHAHAHAHA Oh kukuOh kuku

Shumë lojtarë të ekipit të parë janë të zemëruar dhe irrituar nga menaxhimi i bordit të drejtorëve të Barcelones në këtë merkato.

Loading...

Lojtarë të ndryshëm përgjatë dritares së transferimit janë futur në pazar për të arritur marrëveshjen e Neymar duke përfshi lojtaret si Rakitić, Semedo, Dembélé dhe Coutinho. Kjo ka çuar në një çrregullim të plotë. [Marca]

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

-3 Points
Upvote Downvote

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Bojan Krkic

Golashënuesit më të rinj të Barcelonës në La Liga

moura

PRAPASKENA: Barcelona tentoi të transferoi nënkampionin e Europës, por u bllokua nga kërkesat ekonomike!