in

Sneijder parashikon dy favoritët kryesorë për Ligën e Kampionëve, analizon edhe Interin

Loading...

Wesley Sneijder i sheh si favorit Barcelonën dhe Liverpoolin për Ligën e Kampionëve, por shpreson që Inter të ketë sukses në këtë garë.

Ish-mesfushori i Nerazzurrëve këtë vit ka njoftuar për pensionimin e tij nga futbolli.

“Është e vështirë të thuash atë që do ta shohim këtë sezon sepse sapo ka filluar, kështu që unë kam disa dyshime, por bazuar në sezonin e kaluar unë do të thosha që Barcelona dhe Liverpooli janë favoritët”.

“Interi është përmirësuar shumë, ka filluar i fortë nën drejtimin e Antonio Contes dhe ka nënshkruar me një superyll si Lukakun”.

“Unë i uroj Interit më të mirën dhe shpresoj ta kenë një sezon të shkëlqyer, si në Serie A ashtu edhe në Ligën e Kampionëve”, ka thënë Sneijder për Sky Sport Italia.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Votat që morën treshja finaliste: Van Dijk i la pas me qindra vota dy legjendat e futbollit

Votat që morën treshja finaliste: Van Dijk i la pas me qindra vota dy legjendat e futbollit

Reagimi i Ronaldos pas zgjedhjes së Messit ‘sulmuesi i vitit’ nga UEFA i thotë të gjitha, fytyra e portugezit bëhet virale

Reagimi i Ronaldos pas zgjedhjes së Messit ‘sulmuesi i vitit’ nga UEFA i thotë të gjitha, fytyra e portugezit bëhet virale