I InatosurI Inatosur Për të qarëPër të qarë

Ter Stegen paralajmëron largimin nga Barcelona

Ter Stegen paralajmëron largimin nga Barcelona
Loading...

Marc – Andre Ter Stegen mund të largohet nga Barcelona më shpejtë se që kanë menduar të tjerët.

Portieri gjerman ka ngjallur spekulimet me deklaratën e fundit të dhënë pas ‘El Clasicos’, ku Barcelona luajti baras 0-0 me Real Madridin.

Reprezentuesi gjerman ka deklaruar se ka kontratë me Barcelonën, por që të ardhmes nuk i dihet.

“Në futboll asgjë nuk është e sigurt dhe nuk e di se çfarë mund të ndodhë. Kështu që nuk mund të garantoj për asgjë”, ka deklaruar gjermani.

Tutje numri një i Barcelonës ka thënë se është i lumtur momentalisht tek klubi katalunas.

“Jam shumë mirë këtu, por po them se për të ardhmen nuk mund të flas”, u shpreh Ter Stegen.

27-vjeçari ka një kontratë të vlefshme me Barcelonën deri në qershor të vitit 2022.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
reali 3

Real Madridi me ankesë zyrtare: As gjyqtari dhe as sistemi VAR nuk panë dy penallti ndaj Varane

Barcelona e varur nga një lojtar, pa të në fushë katalanasit janë pa identitet!

Barcelona e varur nga një lojtar, pa të në fushë katalanasit janë pa identitet!