in

VIDEO: Griezmann lë gojëhapur Setien, francezi poshtëron portierin me një lëvizje klasi!

Loading...

Barcelona po zhvillon stërvitjen e radhës me në krye trajnerin e ri Quique Setien. Ky i fundit është surprizuar në seancë nga Antoine Griezmann, me francezin që ka shënuar një gol mjaft të bukur, duke poshtëruar edhe portierin.

Sulmuesi ka arritur të çojë topin në rrjetë me një lëvizje klasi, duke marrë edhe duartrokitjet e trajnerit të ri.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
E FUNDIT: Blerja misterioze e Barcelonës, katalanasit i çudisin të gjithë!

E FUNDIT: Blerja misterioze e Barcelonës, katalanasit i çudisin të gjithë!

messi van dijk

As Ramos dhe as Van Dijk, makthi i Messi-t është dikush tjetër