in

Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Cardoner: Presidenti e tha, nuk jemi të interesuar për Neymarin

Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Cardoner: Presidenti e tha, nuk jemi të interesuar për Neymarin
Loading...

Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, ka përsëritur fjalët e presidentit Josep Maria Bartomeu në lidhje me rikthimin e mundshëm të Neymarit në Camp Nou.

Sulmuesi brazilian ka disa javë që ka bërë të ditur dëshirën e tij që të largohet nga Paris Saint-Germain, mirëpo rikthimi i tij në La Liga është i komplikuar.

Cardoner ka thënë se ata nuk janë tashmë të interesuar në rikthimin e brazilianit në Camp Nou, pasi tashmë kanë disa opsione në fazën ofanzive.

“Presidenti e tha, nuk jemi të interesuar për Neymarin. Ajo gjë nuk ekziston dhe ne jemi të lumtur me lojtarët që kemi në skuadër”, ka thënë ai në një intervistë për FutbolNet.

“Është e vërtetë që ka pas shumë zëra këto ditë se ai mund të rikthehet këtu, mirëpo ne tashmë e kemi sqaruar se nuk jemi duke bërë ndonjë lëvizje”, ka shtuar më tej Cardoner.

Dje u raportuar se PSG është duke kërkuar nga Real Madridi Gareth Balen dhe para për ta lënë të lirë Neymarin që të kalojë në Santiago Bernabeu. 

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Felipe Luis: Shpresoj që Neymar të rikthehet te Barcelona

Felipe Luis: Shpresoj që Neymari të rikthehet te Barcelona

Barcelona nis bisedimet për rinovimin e kontratës së Messit

Barcelona nis bisedimet për rinovimin e kontratës së Messit