in

HAHAHAHAHAHA

Zidane: Barcelona ka Messin, por ne kemi ‘armët’ tona

zidane elclassico
Loading...

Zinedine Zidane ka folur për përballjen që Real Madridi do ta zhvillojë nesër mbrëma ndaj Barcelonës.

Trajneri francez ka thënë se katalunasit e kanë Lionel Messin, por ata kanë armët e tyre.

zidane messi

“Do të luajmë 11 kundër 11 dhe me zëvendësime. Kjo është gjëja më e rëndësishme”, ka thënë Zizou.

“E dimë ndaj kujt do luajmë. E dimë që kanë Messin, por ne kemi armët tona”.

“Duam një ndeshje të mirë. Gjëja më e rëndësishme është të përgatitemi. Nuk jam i shqetësuar për asgjë tjetër”, ka shtuar më tej ai.

El Clasico që zhvillohet në Camp Nou, do të fillojë nga ora 20:00, e që do të jetë e vlefshme për javën e 17-të në La Liga. 

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Për shkak të protestave në Kataluni, Barcelona dhe Real Madridi do të kalojnë fshehurazi deri te stadiumi

Për shkak të protestave në Kataluni, Barcelona dhe Real Madridi do të kalojnë fshehurazi deri te stadiumi

Statistika, analizë dhe parashikim: Barcelona – Real Madrid

Statistika, analizë dhe parashikim: Barcelona – Real Madrid