Barcelona nis bisedimet për rinovimin e kontratës së Messit
  La Liga
  July 22, 2019

  Barcelona nis bisedimet për rinovimin e kontratës së Messit

  Barcelona është e interesuara të rinovojë edhe për disa vite kontratën e yllit të tyre, Lionel Messi. Messi ka nënshkruar…
  Andrés Iniesta na pret në Japoni!
  La Liga
  July 22, 2019

  Andrés Iniesta na pret në Japoni!

  Më 22 korrik do të jetë një vit që nga debutimi im në Vissel Kobe. Një vit tashmë, dhe një…
  Griezmann: Mezi pres të luaj me Messin, jam i ngazëllyer për ta parë atë çdo ditë
  La Liga
  July 21, 2019

  Griezmann: Mezi pres të luaj me Messin, jam i ngazëllyer për ta parë atë çdo ditë

  Ish-sulmuesi i Atletico Madridit do të duhet të bëjë pa Messin në turneun e Barcelonës në Japoni, ndërsa ylli argjentinas…
  Barcelona, Atletico dhe Real Madrid: Si duken tri skuadrat e mëdha para fillimit të sezonit 2019/20
  La Liga
  July 19, 2019

  Barcelona, Atletico dhe Real Madrid: Si duken tri skuadrat e mëdha para fillimit të sezonit 2019/20

  Kandidatët kryesor për titullin në La Liga kanë qenë të zënë duke shtuar cilësi në skuadrat e tyre përkatëse këtë…
  Neymar detyrohet të paguajë tatime në Spanjë në vlerë prej 35 milionë eurove
  La Liga
  July 18, 2019

  Neymar detyrohet të paguajë tatime në Spanjë në vlerë prej 35 milionë eurove

  Neymar është urdhëruar ta paguajë thesarin e shtetit spanjoll 35 milionë euro për parregullsitë tatimore gjatë transferimit te Paris Saint-Germain…
  ‘Zbutet’ Neymar, kthehet në stërvitje me PSG
  La Liga
  July 17, 2019

  ‘Zbutet’ Neymar, kthehet në stërvitje me PSG

  Braziliani Neymar është rikthyer të mërkurën në stërvitje te Paris Saint Germain, pas shumë zhurmave në muajt e fundit dhe…
  Malcom është i lirë – Barça cakton çmimin e tij!
  La Liga
  July 17, 2019

  Malcom është i lirë – Barça cakton çmimin e tij!

  Barcelona do ta lejojë largimin e Malcom për 60 milionë euro, pasi që klubi dëshiron të grumbullojë fondet për objektiva…
  PSG ua ofron Neymarin tre gjigantëve evropianë, por jo edhe Barcelonës
  La Liga
  July 17, 2019

  PSG ua ofron Neymarin tre gjigantëve evropianë, por jo edhe Barcelonës

  E ardhmja e Neymarit thuhet se ka marrë një kaheje të re. Braziliani është i vendosur që të largohet nga…
  PSG nuk i dëshiron Coutinhon e Dembelen, kërkon mbi 222 milionë euro për Neymar
  La Liga
  July 16, 2019

  PSG nuk i dëshiron Coutinhon e Dembelen, kërkon mbi 222 milionë euro për Neymar

  Barcelona ka bërë ofertë me para dhe ka përfshirë lojtarë në kërkesën për transferimin e Neymarit, mirëpo Paris Saint-Germaini nuk…
  Barca rikthen besimin te Todibo pasi dështoi në De Ligtin dhe Lindelofin
  La Liga
  July 16, 2019

  Barca rikthen besimin te Todibo pasi dështoi në De Ligtin dhe Lindelofin

  Barcelona është duke e kërkuar me ngulm një mbrojtës qendror në këtë afat kalimtar, ndërsa ka dështuar në transferimin e…

  Statistika

  VIDEO

  1 / 3 Video
  1

  NETO ● Welcome to Barcelona 2019 ● Saves Compilation 🔴🔵

  03:12
  2

  5 Posibles GRANDES FICHAJES del BARCELONA para la PRÓXIMA TEMPORADA 2019/20

  04:11
  3

  FULL STREAM | Frenkie de Jong's presentation at Camp Nou

  01:44:13
  Back to top button