Arrihet marrëveshja – Muller te Barcelona në merkaton e janarit
in

Arrihet marrëveshja – Muller te Barcelona në merkaton e janarit

Loading...

E përdishmja spanjolle ‘Diaro GOL’ ka konfirmuar se skuadra e Barcelonës tashmë ka arritur marrrëveshje me klubin gjerman Bayern Munchen për shërbimet e Thomas Muller.

Trajneri bavarez Niko Kovac nuk ia ka dhënë hapsir të mjaftueshme Mullerit andaj ky i fundit ka kërkuar largimin nga klubi gjerman që në merkaton e janarit.

Nga ana tjetër katalunasit dëshirojn të kenë edhe një tjetër lojtarë me tipare të golashënuesit, lëndi’met e Messit dhe Dembeles, forma e dobët e Suarez në Ligën e Kampionëve i kanë deturyar ata të gjejn një lojtarë tjetër, e sipas mediave spanjolle i duhuri është Thomas Muller.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
kane mbappe

Mbappe dhe Kane në listën e Barcelonës

barca dekada

“Kalaja” e Europës, Barça vendos rekordin e dekadës së fundit