in

Barcelona e Juventusi projektojnë shkëmbimin Arthur – Pjanic

arthur pjanic
Loading...

Barcelona dhe Juventus janë në bisedime për një shkëmbim të mesfushorëve Miralem Pjanic dhe Arthur Melo.

Mefushorët nuk janë në momentin e tyre më të mirë në klubet aktuale dhe një aventurë e re do t’iu bëjë më mirë.

Miralem Pjanic nën drejtimin e Maurizo Sarrit shpesh po e sheh vetën në bankën rezervë, ndërsa Arthur Melo ka hasur në konkurrencë këtë sezon.

Sipas RAC1, boshnjaku mund të përdundojë në Camp Nou, ndërsa në anën tjetër do të udhëtojë braziliani edhe pse nuk ka interes të tillë.

Vera pritet të jetë e gjatë edhe sa i përket ndeshjeve, por edhe blerjeve.

Afati kalimtar pritet të funksonjojë në këtë mënyrë me shëkbime pasi klubet nuk janë mirë financiarisht shkaku  COVID-19.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Arrihet marrëveshja që La Liga të vazhdojë nga aty ku ka mbetur

Arrihet marrëveshja që La Liga të vazhdojë nga aty ku ka mbetur

lautaro martinez

Barcelona e ka të vështirë ta financojë transferimin e Lautaros