in

Barcelona e nxjerr në shitje Rakitiçin

Loading...

Ivan Rakitic duket se do të largohet nga Barcelona gjatë këtij afati kalimtar veror.

Mesfushori kroat nuk bënë pjesë në planet e trajnerit Ernesto Valverde dhe pritet të largohet nga klubi.

Sipas asaj që kanë shkruar mediat spanjolle, Barcelona tanimë e ka nxjerr në shitje futbollistin e saj.

Kampionët në fuqi të Spanjës i kanë vendosur edhe çmimin e largimit yllit kroat.

Për ta lënë të lirë të largohet Rakiticin, Barcelona po kërkon 45 milionë euro.

Monaco, Manchester Untied dhe Paris Saint Germain janë skuadrat e interesuara.

Por garës mund t’i bashkohet edhe gjiganti italian Inter që gjithashtu ka shprehur interesim për të.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Suarez i irrituar me Griezmannin, dyshja nuk folën dhe nuk e shikuan fare njëri-tjetrin në stërvitje

Suarez i irrituar me Griezmannin, dyshja nuk folën dhe nuk e shikuan fare njëri-tjetrin në stërvitje

psg neymar

PSG njofton skuadrat e interesuara, vendos afat për transferimin e Neymarit