Barcelona e vendosur të dërgojë Umtitin në huazim
in

Barcelona e vendosur të dërgojë Umtitin në huazim

Loading...

Klubi katalanas ka vendosur të dërgojë në huazim Umtitin. Samuel Umtiti nuk llogaritet në shërbimet e klubit për edicionin e ri.

Skuadra katalunase thuhet se është takuar me mbrojtësin francez për t’i kumtuar se do ta dërgojnë në huazim.

Sipas asaj që raporton Diario Sport, 26-vjeçari ka zgjuar interesimin e skuadrave të mëdha evropiane dhe mund të largohet nga Camp Nou.

Barcelona e vendosur të dërgojë Umtitin në huazim
Samuel Umtiti

Napoli, Roma dhe Lazio, janë në mesin e tyre që duan ta huazojnë Umtiti me të përfunduar ky edicion.

Francezi ka dështuar që të gjejë vetën në skemat e Quique Stetien, andaj largimi i tij është i pashmangshëm.

Barcelona madje mendon shitjen përfundimtare në rast se nuk e tregon vetën as në huazim. 

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

-1 Points
Upvote Downvote

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Gjasat që Barcelona të fitojë La Liga dhe epërsia e Real Madridit që të bëhet kampion të enjten!

Gjasat që Barcelona të fitojë La Liga dhe epërsia e Real Madridit që të bëhet kampion të enjten!

Formacionet zyrtare, Barcelona – Osasuna: Katalunasit për fitore dhe me sy kah Real Madridi

Formacionet zyrtare, Barcelona – Osasuna: Katalunasit për fitore dhe me sy kah Real Madridi