in

Barcelona – Eibar, formacionet zyrtare: Setien starton me dy sulmues

Barcelona – Eibar, formacionet zyrtare: Setien starton me dy sulmues
Loading...

Barcelona do të luajë në shtëpi ndaj Eibarit në ndeshjen e javës së 25-të në La Liga.

Katalunasit janë në vendin e dytë me 52 pikë dhe kërkojnë fitore për të mbetur n hap me liderin, Real Madridin.

Barca nga minuta e parë luan me Lionel Messin dhe Antoine Griezmannin në sulm.

Kësaj radhe Quique Setien do të luajë me katër mesfushorë.

Më poshtë i gjeni formacionet zyrtare.

Barcelona: Marc-Andre ter Stegen; Nelson Semedo, Gerard Pique, Clement Lenglet, Junior Firpo; Sergio Busquets, Ivan Rakitic, Arthur Melo, Arturo Vidal; Lionel Messi, Antoine Griezmann.

Eibar: Marko Dmitrovic; Alvaro Tejero, Esteban Burgos, Anaitz Arbilla, Jose Angel; Gonzalo Escalante, Pape Diop, Edu Exposito; Fabian Orellana, Sergi Enrich, Takashi Inui.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Valverde favorizon Real Madridin para Barcelonës në garën për titull në La Liga

Valverde favorizon Real Madridin para Barcelonës në garën për titull në La Liga

Lojtarët e Barcelonës do ti nënshtrohen testit për coronavirus në aeroportin e Napolit

Lojtarët e Barcelonës do ti nënshtrohen testit për coronavirus në aeroportin e Napolit