in

BOSSBOSS

Barcelona gjithmonë e më afër Neymarit: Ofrohen Dembele dhe Rakitic plus para, PSG gati të pranojë

f0ec1f195cedbd48d72b476cd7311c14
Loading...

Neymar duket se është rrugës për te Barcelona, pasi klubi katalunas ka bërë një ofertë të re në ditën e sotme.   

Ishte Real Madridi që fillimisht ofroi Luka Modricin dhe 120 milionë euro, që ka bërë që Barcelona të reagojë me një kundër ofertë.

Siç duket oferta është pëlqyer edhe nga PSG dhe saga është duke shkuar drejt mbylljes.

PSG duket se do ta pranojë dyshen Ivan Rakitic dhe Ousmane Dembele dhe para.

Sipas Sport, ideja është që shuma e përgjithshme ta kap shifrën e 222 milionë eurove që u paguan dy vite më parë nga Barca.

Me ardhjen tashmë të Antoine Griezmann dhe Frenkie de Jong, ardhja e Neymar do të bënte që Barcelona të rikthehej në një skuadër të frikshme.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
neymar.psg .2018.19.sguardo.basso .750x450

Barcelona po e huazon Neymarin me të drejtë blerje nga PSG-ja

Messi po i bën presion Barcelonës për Neymarin, nuk i pëlqen Griezmanni

Messi po i bën presion Barcelonës për Neymarin, nuk i pëlqen Griezmanni