in

Barcelona interesohen për Ruganin

Barcelona interesohen për Ruganin
Loading...

Duket se Daniele Rugani do të largohet përfundimisht nga Juventusi në këtë afat kalimtar veror.

Mbrojtësi italian thuhet se nuk është në planet e Maurizio Sarrit për sezonin e ri, andaj Zonja e Vjetër po mendon ta shesë atë.

Lojtari 25-vjeçar njihet shumë mirë me strategun e Bianconervë, pasi që të dy kishin qenë pjesë e Empolit, mirëpo tani do t’i ndajnë rrugët përsëri.

Sipas asaj që raporton Tuttosport, Barcelona dhe Roma janë të interesuar në transferimin e Ruganit nga Bianconerët.

Giallorossët ka disa javë që po tentojnë transferimin e mbrojtësit italian, mirëpo ende nuk ka marrëveshje mes të tria palëve.

Blaugranasit së fundmi janë futur në garë për lojtari e talentuar, mirëpo romakët janë duke e udhëhequr garën aktualisht.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

-1 Points
Upvote Downvote

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Luis Suarez do të mungojë 3-4 javë!

Luis Suarez do të mungojë 3-4 javë!

Le Parisen akuzon Barcelonën për interesim të rrejshëm në Neymarin

Le Parisen akuzon Barcelonën për interesim të rrejshëm në Neymarin