in

Barcelona interesohet për transferimin e Mandzukicit

Barcelona interesohet për transferimin e Mandzukicit
Loading...

Mario Mandzukic ka përfunduar në radarin e Barcelonës.

Sulmuesi kroat ka qenë shumë i përfolur për një largim nga Torino këtë verë, me Bayern Munichun klubin më të lidhur me të.

Megjithatë, një rikthim në Allianz Arena ka dështuar dhe tani në garë ka dalë një emër befasues, Barcelona.

Sipas gazetës italiane Tuttusport, Barcelona po shikon mundësinë për të arritur një marrëveshje me Juventusin për sulmuesin Mandzukic.

Ylli kroat mund të vendos të kalojë në La Liga, me Bianconerët që thuhet se janë të interesuar që Ivan Rakitic të vijë në anën tjetër.

Të dy klubet gjithashtu janë lidhur me një transferim të madh parash për Neymarin në këtë afat kalimtar.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
PSG i ka dhënë dy mundësi Barcelonës për transferimin e Neymarit

PSG i ka dhënë dy mundësi Barcelonës për transferimin e Neymarit

PSG e refuzon ofertën e parë të Barcelonës për Neymar, kërkon 100 milionë euro dhe dy lojtarë

PSG e refuzon ofertën e parë të Barcelonës për Neymar, kërkon 100 milionë euro dhe dy lojtarë