in

Barcelona me ofertë të re për Neymarin: 40M€ plus Coutinho & Dembele

Barcelona me ofertë të re për Neymarin: 40M€ plus Coutinho & Dembele
Loading...

Bisedimet mes Barcelonës dhe PSG-së rreth transferimit të Neymar përsëri në Camp Nou.

Kjo do të thotë, kontakte mbahen mes të dyja palëve, por asnjëherë përmes kanaleve zyrtare.

Klubi katalanas raportohet se tashmë i ka bërë një ofertë skuadrës franceze, por që duket se është e pakët për sheikët.

Blaugranat kanë ofruar Philippe Coutinhon si dhe Oumsane Dembelen si dhe një shumë të parave që kap shifrat e 40 milionë eurove për të transferuar brazilianin.

Nasser Al-Khelaifi dëshiron t’i rikthej 222 milionë eurot e paguara me rastin e blerjes së sulmuesit dhe nuk dëshiron të dëgjojë një ofertë për më pak se 300 milionë sosh.

Ndryshe, braziliani ka një pagë të majme vjetore te kampioni i Francës, ku paguhet 36 milionë euro neto.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
neymar sanksione

La Parisien: drejtori sportiv i PSG kërcënon Neymarin me sanksione!

messi carvajal

Carvajal jep përgjigje interesante kur pyetet se a është më i mirë Ronaldo apo Messi