in

Barcelona me shumë mungesa kërkon fitoren ndaj Betisit, formacionet zyrtare

barca betis formacionet
Loading...

Barcelona dhe Real Betis i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së dytë në La Liga.

Skuadra katalonase në xhiron e parë humbi ndaj Athletic Bilbaso me rezultat 1-0, ndërsa ndaj Betisit do t’i kërkojë vetëm tri pikë.

Ndeshja që starton nga ora 21:00, do të zhvillohet në Camp Nou, mirëpo Blaugranasit do të jenë pa disa lojtarë.

Te skuadra katalunase në këtë përballje do të jetë pa Ousmane Dembelen, Luis Suarez, Neton dhe Lionel Messin, që janë të lënduar.

Formacioni startues i Barcelonës:Ter Stegen, Semedo, Pique, Sergio, Rafinha, Lenglet, Griezamnn, Alba, Roberto, De Jong, Perez.

Formacioni startues i Real Betisit:  Martin, Emerson, Bartra, Sdinei, Pedraza, William, Guardado, Canales, Fekir, Tello, Loren.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Barca betis

Gjithçka që duhet të dini për ndeshjen Barça – Betis

messi goal festim

Messi dhe historia e festimit të golave të tij – Argjentinasi të gjithë golat ia dedikon gjyshes Celia