in

Barcelona pranë transferimit të Junior Firpos

Barcelona pranë transferimit të Junior Firpos
Loading...

Barcelona duket se e ka fituar garën për të nënshkruar me mbrojtësin e majtë, Junior Firpo.

Ka qenë e përditshmja katalunase Mundo Deportivo që ka lajmëruar se Firpo do t’i bashkohet Barcelonës këtë verë.

Vetë lojtari ka thënë se për të është nder që lidhet me një klub të madh si Barcelona.

“Për mua është nder dhe krenari që lidhem me një kalim te Barcelona. Këto lajme më japin një shenjë se jam duke bërë mirë”.

“Aktualisht jam i përqendruar vetëm te Betis, pasi jam falënderues ndaj klubit tim për besimin. Të shohim se çfarë do të ndodh në të ardhmen.

Mundo Deportivo insiston se klubi kataluans tanimë ka një marrëveshje me Betisin për transferimin e Firpos.

Transferimi i 22-vjeçarit pritet t’i kushtojë rreth 40 milionë Barcelonës.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
messi valverde griezmann

Valverde: Kam shpresa të mëdha te partneriteti i Griezmannit me Messin

Neymar nuk do të luajë në asnjë miqësore të PSG-së, projektohet rikthimi te Barcelona

Neymar nuk do të luajë në asnjë miqësore të PSG-së, projektohet rikthimi te Barcelona