in

Bayerni pritet ta kthejë Coutinhon te Barcelona

coutinho bayern
Loading...

Bayern Munichu thuhet se nuk është i interesuar të bëjë të përhershëm transferimin e Philippe Coutinhos nga Barcelona.

Ylli brazilian u transferua si huazim me mundësi blerje nga Barcelona te Bayerni në verën e vitit të kaluar.

Sipas gazetës gjermane Bild, lojtari nuk ka bërë përshtypje të mjaftueshme te Bavarezët dhe ata nuk do ta blejnë atë, por do ta rikthejnë në Camp Nou.

Megjithatë, për yllin brazilian nuk mungojnë skuadrat e interesuara, pasi pëlqehet shumë në Ligën Premier.

Klube si Chelsea, Manchester Unitedi, por edhe Arsenali kanë bërë disa herë sondazhe për të.

Coutinho ka regjistruar gjashtë gola dhe pesë asistime deri më tani në 16 paraqitje në Bundesliga.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Ekipi i plotë i Barcës për Kupën e Mbretit – Messi, Pique e Busquets nuk udhëtojnë në Ibiza

Ekipi i plotë i Barcës për Kupën e Mbretit – Messi, Pique e Busquets nuk udhëtojnë në Ibiza

setien training

Dy senaca në ditë, asnjë pushim; Pique “rebelohet” ndaj trajnerit të ri