in

Coutinho do të bashkohet me Bayern Munichun

Coutinho do të bashkohet me Bayern Munichun
Loading...

Philippe Coutinho është gati të bashkohet me Bayern Munich në huazim, sipas lajmeve të fundit.

Braziliani që ka dështuar ta tregojë vetën në Barcelonë, ka qenë i lidhur me klube si Arsenal dhe Tottenham, por që kalimi nuk u realizua.

Sidoqoftë, sipas gazetarit Nicola Jorge, Coutinho pritet të niset drejt Bavarisë për të nënshkruar me Bayernin.

Ish-ylli i Liverpoolit nuk është ftuar në skuadrën e Barçës për ndeshjen hapëse të sezonit kundër Athletic Bilbaos.

Coutinho u largua nga Liverpooli në Janar 2018 për 142 milionë euro.

Ai pritet  të bashkohet me Bayernin si huazim me të drejt blerje.  

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
maxresdefault 1

LIVE: Athletic Club – Barça: ngrohja e lojtarëve para ndeshjes

Perla e Aduriz shtang Barcelonën e cila e nis kampionatin me humbje

Perla e Aduriz shtang Barcelonën e cila e nis kampionatin me humbje