in

Cristiano Ronaldo infektohet me COVID-19

Cristiano Ronaldo infektohet me COVID-19
Cristiano Ronaldo infektohet me COVID-19
Loading...

Portugalia ka njoftuar se Cristiano Ronaldo ka rezultuar pozitiv me coronavirus.

Në testimet e fundit të bëra nga kombëtarja portugeze, ka rezultuar se ylli i tyre më i madh është i infektuar me virusin global.

Portugalia ka njoftuar se 35-vjeçari do të qëndrojë në vetëizolim për dhjetë ditë e më pas të rikthehet te Juventusi.

“Ai është mirë dhe pa simptoma, duke qëndruar në izolim”, thuhet në njoftimin e portugezëve.

Por, rrezikon mundësia që te portugezët të ketë edhe më shumë të infektuar, duke ditur se Ronaldo ka qenë në kontakt edhe me lojtarët e tjerë.

Para pak ditësh, ylli i Zonjës së Vjetër ka postuar një fotot në rrjetet sociale ku shihet duke drekuar me bashkëlojtarët e tjerë të Portugalisë. 

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

-1 Points
Upvote Downvote

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Zyrtare: Todibo transferohet te Benfica

Zyrtare: Todibo transferohet te Benfica

Sot, gjashtë vite më parë – Beogradi ishte i ‘mbuluar’ nga droni Autochthonous

Sot, gjashtë vite më parë – Beogradi ishte i ‘mbuluar’ nga droni Autochthonous