in

BOSSBOSS Më pëlqenMë pëlqen

De Jongu dhe mbreti i futbollit nisin rrugën për në Monako!

messi dejong monaco
Loading...

Leo Messi dhe Frenkie de Jong, si dy protagonistët e eventit të sotëm të UEFA-s në orën 18:00, kanë nisur udhëtimin për në Monako me aeroplan privat, së bashku me delegatët e Barcelonës, Eric Abidal dhe Oscar Grau!

Messi është i nominuar për çmimin ‘Lojtari më i mirë i sezonit të kaluar në UCL’, ndërsa De Jong është i nominuar për formacionin më të mirë të UEFA-s. Shpresojmë që të dy të jenë protagonistët e skenës së UCL-së sonte!

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
neymar psg barca monaco

Takimi në Monaco mund të zhbllokojë transferimin e Neymarit te Barcelona

Pse Ter Stegen nuk udhëtoi në Monako sot me Messin dhe De Jongun!?

Pse Ter Stegen nuk udhëtoi në Monako sot me Messin dhe De Jongun!?