in

Formacionet e mundshme në përballjen e parë në mes Napolit dhe Barcelonës në Champions League

Formacionet e mundshme në përballjen e parë në mes Napolit dhe Barcelonës në Champions League
Loading...

Napoli dhe Barcelona do të zhvillojnë sonte përballjen e parë në kuadër të 1/8-së të finales në Ligën e Kampionëve.

Dy skuadrat do të kërkojnë fitoren për ndeshjen që fillon në ora 21:00 në ‘San Paolo’, mirëpo do të kenë disa mungesa në formacione.

Gennaro Gattuso për këtë ballafaqim do të jetë pa Kalidou Koulibalyn, Fernando Llorenten dhe Kevin Macuit, që janë të lënduar, derisa në dilemë është paraqitja e Elseid Hysajt dhe Arkadiusz Milik.

Në anën tjetër, Quique Setien nuk mund të llogarisë në lojtarët si, Jordi Alaba, Ousmane Dembele, Sergi Roberto dhe Luis Saurez, që janë po ashtu të lënduar.

Formacioni i mundshëm i Napolit: Ospina; Di Lorenzo, Manolas, Maksimovic, Rui; Ruiz, Demme, Zielinski; Politano, Milik, Insigne.

napoli

Formacioni i mundshëm i Barcelonës: Ter Stegen; Semedo, Pique, Lenglet, Firpo; de Jong, Busquets, Rakitic; Messi, Griezmann, Fati.

barcelona napoli
Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Kofirmohet lëndimi i Sergi Robertos - mungon ndaj Real Madridit

Kofirmohet lëndimi i Sergi Robertos – mungon ndaj Real Madridit

napoli barca bg

Napoli dhe Barcelona – gjithçka e hapur për ndeshjen e dytë