in

Formacionet zyrtare, Valladolid – Barcelona: Katalunasit me të gjitha forcat për fitore

Formacionet zyrtare, Valladolid – Barcelona: Katalunasit me të gjitha forcat për fitore
Loading...

Katalunasit do të kërkojë fitore në fushën e Valladolid që të mbetet në hap për titull me Real Madridin.

Mbretërit tani kanë shtatë pikë më shumë dhe fitorja do t’i ofronte Barcelonën në katër pikë, duke shpresuar pastaj në ndonjë gabim të Real Madridit.

Për këtë ndeshje Quique Setien ka vendosur të luajë me Lionel Messi e Griezmann, ndërsa Suarez ka mbetur jashtë.

Në anën tjetër te Valladolid në sulm do të luajë Kike Pérez dhe Sergi Guardiola.

Ndeshja fillon në ora 19:30.

Valladolid: Masip, Moyano, Olivas, Javi Sánchez, Carnero, J. Fdez, San Emeterio, Alcaraz, Plano, Kike Pérez, Sergi Guardiola.

Barcelona: Ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Jordi Alba; Busquets, Vidal, Sergi Roberto; Griezmann, Riqui Puig, Messi.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Hidhet shorti në Ligën e Kampionëve, na presin përballje gjigante në çerekfinale

Hidhet shorti në Ligën e Kampionëve, na presin përballje gjigante në çerekfinale

Gjasat që Barcelona të fitojë La Liga dhe epërsia e Real Madridit që të bëhet kampion të enjten!

Gjasat që Barcelona të fitojë La Liga dhe epërsia e Real Madridit që të bëhet kampion të enjten!