in

Juve dhe Barca janë pajtuar për çmimin e Luis Suarez

Juve dhe Barca janë pajtuar për çmimin e Luis Suarez
Loading...

Juventusi thuhet të ketë arritur marrëveshje me Barcelonën për transferimin e Luis Suarez.

Këtë pohim e ka bërë gazetari i njohur, Tancredi Palmeri, i cili është korrespodent i beIN Sports, si edhe kontribuues në CNN dhe Gazzetta dello Sport.

Sipas tij, kampioni italian do të paguajë tre milionë euro për sulmuesin uruguaian, si edhe 13 milionë euro të tjera do të paguhen në formë të bonuseve.

Trajneri i ri i Barcës, Ronald Koeman, e ka njoftuar 33-vjeçarin se nuk bën pjesë në planet e tij dhe ai është në mesin e disa prej emrave të mëdhenj që do të largohen nga Camp Nou.

Suarez ka qenë pjesë e Barcelonës nga viti 2014 kur u transferua nga skuadra e Liverpoolit. 

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Messi prezanton fanellat e treta të Barcelonës, por tifozëve nuk iu pëlqen ngjyra e tyre

Messi prezanton fanellat e treta të Barcelonës, por tifozëve nuk iu pëlqen ngjyra e tyre

Messi me mesazh lamtumirës për Vidalin

Messi me mesazh lamtumirës për Vidalin