rakitic umtitijuve
in

HAHAHAHAHAHA Nuk po kuptoj!Nuk po kuptoj! Më pëlqenMë pëlqen I InatosurI Inatosur Për të qarëPër të qarë Oh kukuOh kuku

Juve i ofron Barcelonës gjashtë lojtarë për Rakiticin dhe Umtitin

Loading...

Juventusi po insiston që ta transferojë dyshen e Barcelonës, Samuel Umtiti dhe Ivan Rakitic, në këto dy ditë të fundit të afatit kalimtar.

Zonja e Vjetër është në bisedime me kampionin aktual të La Liga-së që disa javë për dy lojtarët, ndërsa kanë ofruar në marrëveshje disa emra.

Sipas asaj që raporton Mundo Deportivo, skuadra italian po i ofron asaj katalunase plotë gjashtë lojtarë për ta kompletuar marrëveshjen.

rakitic umtiti

Emre Can, Blaise Mautidi, Rodrigo Bentancur, Daniele Rugani, dhe Federico Bernardeschi, i janë ofruar  Blaugranasëve për Rakiticin dhe Umtitin.

Të dy lojtarët aktualisht janë si opsione të dyta në skuadër, andaj Barcelona mund t’i shkëmbejë ata me gjashtë anëtarët e Juves.

Kampioni i Serie A-së ka më pak se dy ditë për ta arritur marrëveshjen me skuadrën katalunase, pasi afati i transferimeve mbyllet më 2 shtator. 

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Përfundon saga Neymar, braziliani vendos të mbetet te PSG

Përfundon saga Neymar, braziliani vendos të mbetet te PSG

FIFA publikon listën e finalistëve për çmimin ‘The Best’

FIFA publikon listën e finalistëve për çmimin ‘The Best’